• مركز نگهداری و توانبخشي معلولین شهيدمدنی
 • زرین شهر - بلوار معلم - جنب ساختمان شهرداری زرین شهر - مرکز توانبخشی شهید مدنی
 • 031-52235456 , 031-36270256

  مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین شهر یکی از بزرگترین مراکز شبانه روزی نگهداری معلولین در استان اصفهان می باشد . در این مرکز نزدیک به 300 نفر معلولین دختر بالای 14 سال در 4 بخش جسمی حرکتی ، حمایت پذیر ، تربیت پذیر و اموزشی با حمایت و مدیریت موسسه خیریه قائم الرضا تحت نظارت سازمان بهزیستی به صورت شبانه روزی و روزانه نگهداری و خدمات رسانی می شوند . 

  بخش معلولین جسمی حرکتی :

  در این بخش مددجویانی نگهداری و توانبخشی می شوند که به دلیل بیماری ها و عوارضی از قبیل دیستروفی ها ، فلج مغزی (CP) - ام اس (MS) - آسیب های نخاعی و ... دچار و درگیر معلولیت های ذهنی ، جسمی و حرکتی گردیده اند . 

  بخش معلولین ذهنی حرکتی (تربیت پذیر) : 

  در این بخش توانخواهان و مدد جویان با بهره هوشی بین 25 تا 69 درصد نگهداری و توانبخشی میگردند که میتوان با سرمایه گذاری بر بهره هوشی آنها به افزایش فعالیت های خود یاری ، اجتماعی و سازگاری ایشان کمک کرد .

  بخش معلولین ذهنی حرکتی (حمایت پذیر) : 

  این بخش شامل توانخواهان و مددجویان با بهره هوشی کمتر از 25 درصد می باشند که قادر به انجام کارهای شخصی یا ابراز احساسات خود نیستند و نیازمند کمک و حمایت در تمام زمینه ها هستند . 

  بخش پیراپزشکی : 

  دراین بخش توانخواهان و مددجویان با مجموعه اقداماتی (ارزیابی ، مشاوره ، فیریوتراپی و کادر درمانی ) توامندسازی شده سلامتی ایشان حفظ می شود و برای انجام کارهای خود استقلال پیدا میکنند .

  بخش ها و پروژه ها

  شما می توانید آخرین پروژه های مربوطه به این مرکز را در زیر مشاهده کنید و برای حمایت روی آنها کلیک کرده و به صورت نقدی و غیر نقدی در نیازمندی های آن مشارکت نمایید

  معلولین ذهنی

 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۴
 • تعداد نیازمندی ها : 2

  معلولین جسمی حرکتی

 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۴
 • تعداد نیازمندی ها :
  نمایش لیست همه پروژه ها